Kişisel

İzin Ver! Ölüyüm Tanrım!

Allahım izin ver alıyım canımı..Yada sen al..Ama lütfen yaşamak istemiyorum artık.. Yada ben kendi sonumu yazıyım mı? Bak çok güzel planım var..Biliyorum sen benim geleceğimi görüyorsun..Biliyorum ve inandığım tanrı bana hayata inat yaşamamı söylüyor..Ve gerçek zorlukların asıl bunlar değil başka şeyler olduğunu hatırlatmak istiyor..Ama izin ver bir kereliğine al canımı..Başka hakkım yok biliyorum..Bonuslarım da yok cennete gidemeyeceğimi biliyorum ama artık bu dünyada yaşamanın bir

Allahım izin ver alıyım canımı..Yada sen al..Ama lütfen yaşamak istemiyorum artık..

Yada ben kendi sonumu yazıyım mı? Bak çok güzel planım var..Biliyorum sen benim geleceğimi görüyorsun..Biliyorum ve inandığım tanrı bana hayata inat yaşamamı söylüyor..Ve gerçek zorlukların asıl bunlar değil başka şeyler olduğunu hatırlatmak istiyor..Ama izin ver bir kereliğine al canımı..Başka hakkım yok biliyorum..Bonuslarım da yok cennete gidemeyeceğimi biliyorum ama artık bu dünyada yaşamanın bir anlamı yok gibi..

 

Önceden ideallerim vardı yada birşeyleri yapmak istiyordum..Ama artık hiçbirşey yapmak istemiyorum..Yaşadığım her dakika zindandaymış gibi geliyor..Tutuklanmış hissediyorum kendimi..Ruhumu asmışlar dar ağacına..Sadece bedenim ve kalbim atıyor..Bakma kalbimde ölmüş yavaş yavaş atıyor..Her an durucakmış gibi! Biliyorum o bir gün en tatlı anımda durucak ve bana “Al lan öldün” diyecek..Ama ya şimdi? Hadi dur!

 

Günahım iki şeyden belkide.Birisi alkol birisi zina..Ama kul hakkı yemedim tanrım hiç..Yada kimsenin malında,namusunda gözüm olmadı..Annemi babamı bilerek üzmedim..Hani 3 hak diyordun ya..Bu 3 hakkı yiyenler gelmesinler yanıma şefaat dilenmeye diye..Kul Hakkı,Anne Baba Hakkı ve Komşu hakkı diye..3′ünü yemedim..Artık gelebilirmiyim?

Alkolü de biliyorsun zaten..İçtiğim de zararım hep kendime dokundu..Yine kendi bendiğimle davrandım..Sadece sorunları bir nebze olsun unutuyum dedim..

Zina dersen bunda suçum çok..O da şeytanın ipneliği..Açıklayacak bir tarafım yok..Hepsini biliyorsun zaten..Bundan yatarım kaç seneyse yatarım cehennemde..

İlginizi çekebilir;  Gülme Krizine Sokan Facebook Yorumları

Ama al artık canımı tanrım..Yalvararım..İnandığım tüm şeylerden vazgeçiyorum..İdeallerim vardı benim..En samimi arkadaşıma bile söylememiştim bu ideallerimi..Hep içimde kalan büyük adam olacaktım belkide..Ondan da vazgeçiyorum Allahım..

 

 

 

Şu ana kadar alkol dışında boğazımdan haram birşey geçmedi..Gerçi bunlar öbür taraf için önemli..Ben sadece sırata gitmek istiyorum..

Kendini düşünüyorsun..Ya etrafındakiler..Onlar napıcaklar diyorsan..Biliyorum annem ve babam unutamazlar beni..Onun dışında tüm insanlar bir gün sonra elbet unuturlar..Ağlayacakları taş çatlasa 2-3 gündür..40′ım çıktığında mezarıma gelen bile kalmaz..

Ha bide sevgilim..O diğerlerine göre belki biraz çok ağlar..O kadar hayaller var..Unutulmaz belki kolay kolay..Ama o güçlü biri unutur ve başkalarıyla da mutlu olabilir..Ha ben beceremedim belkide  o becerir derim..

 

Bak herşeyi düşündüm tanrım..Evet senin kadar kutsal bir hafızan yada bilmediğim o kadar çok şeyin var.Ama buda bana verdiğin beynimin düşünceleri..

Seninle anlaşma yapıcak kapasitem yok biliyorum..Teklif sunucak bir hakkımda yok biliyorum..Bedenimde,düşüncelerimde sana ait..Ama verdiğin düşünceler ve beyin artık yaşamak istemiyor..Her an ölümü tadıcakmış gibi mutlu yaşıyor belkide..

 

Geriye bırakıcağım hiçbirşeyim yok..Zaten dünyaya da böyle gelmedik mi?

Namaz kılmadık belkide..Ama kılanada karışmadım..Yada orucumu tam tutmadım..Ama zekatımı verdim..Hacda düşmedi..Kelime-i şahadet ise her gece rüyamda gördüğüm karabasanlar yüzünden söyler oldum..Belki yeterli yada mantıklı açıklamalar değil ama sen durumu biliyorsun tanrım..

 

Evet belkide verdiğin bir tırnağın bile hakkını ödeyemem..Hatta onu kötü kullanarak suçumda olabilir ama 21 Yaşında bu canı sana hediye etmek istiyorum belkide..

İntihar etmek değil isteğim..Senin verdiğin canı ben alamam..Bu hakkım değil..İşin dini tarafları bir tarafa benim olmayan birşeyi ben sonlandıramam..Ama sen istediğin an bunu yapabilirsin..

Daha öğrenicek pek çok şeyim var belkide..Yada yaşamam gereken o kadar sıkıntı..Ama ben bir mola verip senden verdiğin canı geri almanı istiyorum yarabbim..

İlginizi çekebilir;  Süper Online 1 Temmuz'da Kapanıyor!

  

İzin ver..Ölüyüm tanrım..

 

Ben çok güzel ölürüm..

 

İnanıyorum..

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: