Kişisel

Yeni Temamız Hakkında

Merhaba arkadaşlar, Bundan önceki haftada forum sayfası açmak isteyip yanlışlıkla içerik dosyalarını silince biraz sorun yaşadık. Çalışıyor olmam siteyi biraz askıya almama neden oldu. Bu nedenden dolayı yeni görünüm ile devam etmek zorunda kaldım. Bir kaç eksiği var evet. Bunuda iş bitimde yavaş yavaş düzenlemeye çalışacağım.

 

Ek olarak Fotoğraf galerisi akledik. (Aşşağıdaki sekmede) o kısmada kendi kişisel resimlerimden 10 – 20 tane eklemeyi düşünüyorum. Bakalım daha başımıza neler gelecek ????

 

Üst menüde sekmeli alan hazırlanmış. Bu sekmelerden istediğiniz kategoriyi seçerek o kategoriye açtığım konuları inceleyebilirsiniz.

eyildirmaz sekmeli sayfa

 

Yorum kısmında kullandığım eklenti artık yok! Yorum kısmı kendi WordPress içeriğe uygun hale getirildi.

eyildirmaz yorum yazma

 

Bir kaç eksiğide giderdikten sonra tekrar yine bu konuyu güncellemeye devam edeceğim. Zamanımın kısıtlı olması nedeniyle ufak bir bilgi paylaşımında bulunmak istedim. Akşam geldiğimde tekrar anlatıma geçeceğim.

 

Görüşmek dileğiyle, esen kalın..

 

Not: Temayı alan Özgür Yıldırmaz (Yengemin oğlu) abime Teşekkür’ü borç bilirim.

İlginizi çekebilir;  Bir çığlık var içimde atamadığım!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

11 Yorum

  1. ücretsiz wordpress teması (Temanızın içeriğini kontrol ediniz. Virüs bulunmaktadır!)
    Virüs bulunması nedeniyle link silinmiştir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: