Kişisel

Yeni Alan Adı İle Yeni Bir Başlangıç!

Merhaba arkadaşlar. Çalıştığım iş yerinde sezonların açılmasından dolayı işlerimin yoğun olması nedeniyle yorgunluktan bilgisayar yüzü göremiyordum. Fırsat bulmuşken size ufak bir makale yazayım dedim. eYILDIRMAZ.com ‘u bildiğiniz gibi iki yıllık emeğimi kapatmak zorunda kaldım. Google’nin saçma sapan cırt bırt gizlilik ilkesi değiştirmesi nedeniyle sitemde google sponsorluğu (reklam yayıncılığı) nedeni ile reklam yayınlamam yasaklandı.

Daha sonra ne olduysa google sitemi silmeye başladı. Meğer shatbox’a düşmüş. Yeni alan adı kaydımda artık google’a REST çektim. Sadece google’nin izleme kodunu kullanarak (virüs veya herhangi bir sorun) yaşarsam e postama mail bildirimi yapmaları nedeniyle yaptım yoksa onuda yapmayacaktım.

Natro.COM ‘a Teşekkürler!

Bu arada Natro ‘ya teşekkür etmek istiyorum. 2,46 kuruş eksik göndermiştim. normalde aldığım domain (oemrey.com) ve seçtiğim kurumsal paketin fiyatı 49.00$ yani Türk Lirası olarak hesapladığınızda 89.67 YKR olarak çıkıyor. Domain 1 yıllık ücretsiz olduğu için domain’e ücret göndermedim. Pazartesi günü ücreti gönderdikten sonra Natro şirketini arayarak durumu izah ettim. Beni hemen Natro’nun Muhsebe deplasmanına bağladılar.

Normalde ‘yapmazlar yaa’ diyip üzüldüm. Çünki hiç bir şirket domain + hosting ücretini 1 kuruş dahil eksik veya hatalı gönderiminde açmadığını burada herkesin bilmesini istiyorum. Natro Muhasebe deplasmanındaki Aysu hanıma çok teşekkür ediyorum. Ne olduysa Natroda bu sıkıntıyı yaşamadım. ‘Sorun değil, beş dakika içersinde hizmetinizi aktif ediyorum’  dedi yüzüm güldü vallahi ????

Yeni Alan Adında Değişiklik Olacak Mı?

Pek fazla birşey söyleyemem işlerim gerçekten çok fazla yoğun olmaya başladı bu aralar. Yorgun ve bitkin olduğum için uzun zamandırda makale açamaz oldum zaten. Olurda yapabilirsem Fotoğraflarımı sizlerle paylaşacağım.

İletişim bilgilerim tamamen değiştirilecek.

İlginizi çekebilir;  Zorlamayla Sevgi Olmaz!

 • Facebook
 • Youtube
 • Linkedin
 • Twitter
 • E-posta hesaplarım

Gibi iletişim bilgilerimi güncelleyeceğim. Güncelledikten sonra tekrar size makale hazırlarım. Sizde isterseniz eskisi gibi takip edebilir, eskisi gibi kaldığımız yerden devam edebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Umarım en kısa sürede sitem eski hizmet hızına erişmiş olur. Size faydalı bilgiler sunmuş olurum. Hepinize çok teşekkür ederim.

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

4 Yorum

 1. Hayırlı olsun yeni alan adınız. Fakat anlayamadığım olay şu. Neden alan adının başında o bulunmakta ?
  (Not: Ben sitenizin linkin yazarken hala eyildirmaz.com olarak yazıyorum bilginize :) )

  1. Hoş geldin Evrim :) (O)sman Emre (Y)ıldırmaz benim gerçek ismim. Ben Osman ismini pek sevmediğim için eyildirmaz.com olarak yapmıştım. eyildirmaz.com kısa süre sonra kendisini imha eder şüpen olmasın :) Tekrar hoş geldin.

   1. Hoş bulduk. bende yakında alışırım localhost yazmaya. Takip ettiğim 4 blog var ama yinede sürekli bakmak zor oluyor. Feedburner bağlantınız var ise üye olayım. Yada bir e-mail aboneliği.
    Bu arada forum sitenizi açarsanız ilk üyeniz olmak isterim.

 2. Hayırlı olsun kanka Artık burada devam edecez… :)
  Google Zaten Sinir eti beni mynetten reklam alacam.
  Natro Gerçekten Sağlam şirket Bana Bir Çok uzman önerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: