İzledim

X Men 2 Türkçe Dublaj İzle

Mutantların hiç beklenmeyen yeni bir düşmanları ortaya çıkmıştır. Çevrelerinde yaşayan insanlar onlar için büyük bir tehlikedir zaten halihazırda. Yeni ortaya çıkan düşman bir mutanta oranla çok güçlü olan bu düşman her şeyi harabeye çevirebilecek bir güce sahiptir. Şehirde yaşayan halk ise mutantlara karşı protesto gösterileri yapmakta olduklarından işler daha da zor gitmeye başlayacaktır. Bir askeri lider olan William Stryker mutantların tamamının kayıt altına alınması ve bu şekilde onlarla mücadele etmenin daha kolay olduğunu söylemektedir ve destek de almışdır bu konuda. X-MEN Malikanesi’nden başlamayı planlayarak mutantların tamamını yok etmeyi amaçlamaktadır. Magneto ve Profesör Xavier kimsenin beklemediği bir anda birlik olurlar ve konutanı durdurmak , mutantların varlığını devam ettirebilmesini sağlamak amacıyla biraraya gelirler.

Flim Bilgileri

IMDB puanı: 7.8/10 Yapım: 2003 ~ ABD, Kanada Oyuncular: Hugh Jackman,Patrick Stewart,Ian McKellen ,Famke Janssen,Anna Paquin Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Macera Senaryo: Bryan Singer, Zak Penn, David Hayter Yönetmen: Bryan Singer

Bölüm 1

 

Bölüm 2

Bölüm 3

 

Bölüm 4

 

Bölüm 5

 

Bölüm 6

 

Bölüm 7 (Son)

  Flimi izledikten sonra yorum yapacağınızı ümit ediyorum ???? Herkeze iyi seyirler.

Daha Fazla Göster

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: