Sponsor

WM Aracı Bir Toolkit Efsanesi!

Bugün sizlere bir WM (WebMaster) olarak güzel bir araçtan bahsetmeyi düşünüyorum. Bu araç ne işe yarar? Ne gibi özellikleri var hep beraber inceleyelim. Öncelikle bizim gibi zamanında nette internet baron dan backlink yada iweb tool dan anlamadığımız birkaç sorgulama yapardık. Şimdi bir Türk kardeşimiz bunu Türkçe olarak bizlere sunmakta.

WM ARACI

Bugün sizlere bir WM (Webmaster) olarak güzel bir araçtan bahsetmeyi düşünüyorum. Bu araç ne işe yarar? Ne gibi özellikleri var hep beraber inceleyelim.

Öncelikle bizim gibi zamanında nette internet baron dan backlink yada iwebtool dan anlamadığımız birkaç sorgulama yapardık. Şimdi bir Türk kardeşimiz bunu Türkçe olarak bizlere sunmakta. Adı Wm Aracı yanisi webmaster araçlarını bir arada toplayan toolkit..

Bir çok özelliğin tek bir site üzerinde toplandığı WmAraci.com da gözüme çarpan özellikleri kendi bloğumu deneyerek hem sizlere anlatmış olayım hem de nasıl kullanıldığınız keşfedelim.

Öncelikle ana sayfaya site adresimizi yazdıktan sonra bakalım çıkan sonuçlara ????

Ve karşınızda sitenizin tüm değerleri. Bu değerleri bir paragrafta toplayacak olursak.. Herşey ortada sitemizin yeni yeni kendisini toplamaya başladığı açıkça ortada ???? umarım daha iyisi olur. Aylar geçtikçe bu resmi sizler için yenileyeceğim

Diğer özelliklerini anlatalım yada diğer özellikler yerine benim dikkat ettiğim özellikleri anlatmak istiyorum..

Birincisi hepimizin merak ettiği ban sistemi. Yani site alırken google tarafından banlı mı değil mi özelliği. Bu özellik için bu sayfadan google ban sistemine bakabilirsiniz.

Ayrıca diğer sitelerde olmayan bir özellik daha Türkçeleştirilmiş..Genellikle yabancı toolkit sitelerde gördüğümüz daily revenue yani günlük kazanç ve sitenin değeri özelliği bu sistem üzerinde de bulunmakta..

Buradan soru soralım bakalım bu sistemin yapımcılarına..Bu sistemde neye göre hesaplama yapılıyor? Yani mantıkta sanırsam ilk baştaki verileri belirli bir katsayı ile çarpıp ona göre değer biçiyor olması gerek..Yada herhangi bir site üzerinden mi çekiyor bilmiyorum ama iyi fiyat çektiniz saolasınız ????

İlginizi çekebilir;  Kartalkaya’yı Ateşleyenler

Peki bakalım webmaster araçları olarak diğer özellikleri nelermiş? İşte aşağıdaki up uzun listedeki tüm özellikler bu sistem tarafından kolaylıkla yapılmaktadır..Sanırsam en güzel tarafıda ücretsiz olması. Dua edin bence yabancılar bunu yüzlerce dolara paylaşıyor ????

wmaraci com banner
WM Aracı

Bu güzel özellikleri için WmAracı‘nın yapımcılarına tekrar teşekkür etmek istiyorum..Özellikle bu işler için bizi dış piyasada anlamanı bilmediğimiz sitelerden kurtardığınız için saolasınız gerçekten..

Her ne kadar bu tarz özellikleri iplemeyen birisi olsam da bazen pingtest vs gibi özellikleri kullanıyordum..Artık Bir Türk Wm olarak wmaracindayız ????

Aha adres burada ????

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: