Yazılım

Windows Live Messenger 2012 Yenilendi ! [Windows 8 ve 7 için!]

Windows 8 çıkmasına yakın zamanda hazırlanan Windows live messenger 2012 windows 7 ve windows 8 işletim sistemine özel geliştirilmiş. Daha yeni kurduğum Windows Live Messenger Essentials’ın bakalım neleri yenilenmiş diyerek konunun devamına çekiyorum sizi ????

Microsoft, ücretsiz yazılım paketi Windows Live Essentials‘ın 2012 sürümünü indirmeye sundu.

Paket, Windows 7’de önceki sürümleri gibi görünürken, Windows 8’de işletim sistemiyle uyumlu bir Metro görünümüne bürünüyor. Paket, Windows Movie Maker ve Photo Gallery’ye yeni özellikler eklerken, iki aracın da adına “Live” kelimesini ilave ediyor.

Yeni AutoCollage özelliği birçok resmi kolaylıkla fotoğraf galerisine dönüştürmenizi sağlıyor. Birkaç resmi seçtikten sonra “Create” sekmesine geçmeniz yeterli. Burada “Panorama“, “Photo Fuse” ve yeni “AutoCollage” özelliklerini görebiliyorsunuz. İşiniz tamamlandığında sonucu video hizmeti Vimeo’ya yüklemeniz artık mümkün.

Kendi çektiğiniz videoları düzenlerken artık yeni bir “video stabilizasyonu” seçeneğine sahipsiniz. Bu sayede titrek kayıtlara kolaylıkla çeki düzen verebiliyorsunuz. Ancak bu özellik, sadece Windows 8’de sunuluyor ve Windows 7’de kullanılamıyor.

İndirin: Windows Live Essentials 2012 (Windows 7, Windows 8)

İlginizi çekebilir;  PHP Verileri Hosta Çekmek

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: