Yazılım

Windows 10 İndirmeye Hazır! İNDİRİN!

Bundan yaklaşık 3 saat önce yazdığım Windows 10 haberinde bahsetmiştim. Windows blog sayfasında yayınlanan habere göre Windows 10 sürümün indirilmeye hazır olduğu açıklandı.Microsoft dün düzenlediği bir etkinlikle yeni Windows işletim sistemi olacak olan Windows 10‘u resmi olarak tanıtmıştı. Windows 9 beklenirken Microsoft’un Windows 10 adını tercih etmesi biraz ilginç karşılansa da Windows 10’un özellikleri bu tip garip bir tepki doğurmamıştı. Windows 8’in kullanışlı özelliklerini Windows 7’nin sevilen klasik özellikleri ile birleştiren Windows 10 kullanıcıların taleplerine daha çok kulak veren bir işletim sistemi olacak gibi görünüyor.

Microsoft, Windows 10’u resmi olarak duyurduğu etkinlikte yeni işletim sisteminin bir önizleme sürümünün de 1 Ekim 2014 tarihinde yayınlanacağını duyurdu. Peki Windows 10’u ve Windows 10 Önizleme Sürümü‘nü bilgisayarlarımızda çalıştırabilecek miyiz? İşte bu sorunun cevabını Microsoft iletişim müdürü Frank Shaw attığı bir Tweet ile verdi. Frank Shaw’ın paylaştığı bilgiye göre

İlginizi çekebilir;  Windows 7'de sinirimizi bozan 10 şey!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: