Mobil

Ve huzurlarınızda Nokia 8

Kısa bir süre önce teknik özellikleri internete sızan Nokia 8’in şimdi de görselleri internete düştü. Önümüzdeki ay düzenlenecek Mobil Dünya Kongesi’nde gün ışığına çıkması beklenen telefonun iki farklı versiyonla kullanıcıların beğenisine sunulacağı söyleniyor.

Üst modelde Snapdragon 835 işlemcinin ve 6 GB RAM’in yer alacağı, daha düşük modelde ise Snapdragon 821 işlemcinin ve 4 GB RAM’in bulunacağı konuşuluyor.

Nokia 8’in üst modelinde hem optik hem de elektronik görüntü sabitleme özelliğine destek veren 24 megapiksellik arka kameranın kullanılacağı belirtiliyor. Ayrıca bu telefonda selfie çekimler için 12 megapiksellik kameranın tercih edileceği dile getiriliyor. 64 GB veya 128 GB hafıza seçeneğini kullanıcılara sunacağı belirtilen Nokia 8 ile ilgili tüm detayları telefon resmiyete kavuştuğunda sizlerle paylaşacağım.

İlginizi çekebilir;  General Mobile GM 20 Pro Sakın Almayın!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: