Sponsor

Threewords.Me – Üç Kelimede Beni Anlat

Sosyal medya’nın hızla ilerleyen günlerinde yeni bir site daha gündemi teşkil etmeye başladı..Threewords.me yani domain anlamıyla üç kelimede ben sloganıyla linki gönderilen kişinin üç kelimede kendisini anlatmasını istiyor..Sistemin amacı gayet basit..Profili verilen kişiyi 3 kutucukta 3 kelimeyle anlatıcaksınız..Kelimeler genellikle sıfat olacak gibi duruyor ama keyfiniz bilir :)

Sosyal medya’nın hızla ilerleyen günlerinde yeni bir site daha gündemi teşkil etmeye başladı..Threewords.me yani domain anlamıyla üç kelimede ben sloganıyla linki gönderilen kişinin üç kelimede kendisini anlatmasını istiyor..

 

 

Sistemin amacı gayet basit..Profili verilen kişiyi 3 kutucukta 3 kelimeyle anlatıcaksınız..Kelimeler genellikle sıfat olacak gibi duruyor ama keyfiniz bilir :)

Benide siteden okuduğunuz kadarıyla veya tanıyorsanız tanıdığınız kadarıyla üç kelimede anlatabilirsiniz :)

 

http://threewords.me/eyildirmaz

 

Sistemi genel olarak incelersek;

 

Facebook login ve twitter sayesinde basitçe üye olup bir kısa isim alıyorsunuz.. Ben eyildirmaz ismini ilk defa bir sitede boş bulduğum için hemen aldım :) Ardından da profil linkinizi arkadaşlarınıza gönderebiliyorsunuz..Yanlız kim ne yazmış bilemiyoruz :) Tabi 3 kutunun altına not düşüp adını filan yazmazlarsa.. Neyse geçen gün msnde linki koyduğumda bana gelen yorumlarda aşağıda :) Alkol ve wordpress sanırsam ağırlıkta :)

 

Threewords.Me - Üç Kelimede Beni Anlat

Bakalım bu konudan sonra nasıl tepkiler gelicek :)

 

Ayrıca sosyal medyada böyle güzel sitelerin de açılması insanı @-sosyal yapıyor ya :)

İlginizi çekebilir;  Rumeli Hisarı'nda Büyüleyen Fantastik Gösteri!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: