Kişisel

Şuan Neler Yapıyorum?

1 haftadır yeni aldığımız evin içini dışını düzenlemekten bitkinlik geldi. Arada bir boş zamanı değerlendireyim dedim. Bağzı arkadaşlarım merak ediyorlardır ‘Nerde?, ne yapıyor?’ gibi.. Aslında yapacak şey çok …

 

Eşyaları falan bitirdik. Evi düzene sokmaya başladık. Mutfak, Yatak odası, misafir odası ve benim oda bitti sayılır. Telefon bağlalantısı olmadığı için bilirsiniz internette olmuyor :) önce telefonu halledeceğim daha sonra interneti halledeceğim. Sonra kaldığımız yerden devam ederim :) hazr bu konuya girmişken evde hazırladığım şablonu burada uygulaya bilirsem çok iyi olacak. Kısa süre içersinde sistemi değiştirme olasılığım var.

 

Yada değişmeyede bilir. Amaaaan.. öyle birşeyler işte :) Hadi kalın sağlıcakla…

 

Hazır aklıma gelmişken. Evin boş halini daha önce çekip facebook profilime eklemiştim. Onlarıda buraya eklerim. Ev bittiğinde onlarıda çeker siteye eklerim. Akrabalarım merak ediyorlarmışta :)

İlginizi çekebilir;  Evlenmek İstiyorsanız.

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: