Simple Machines

SMF 1.X Kurulumu Videolu Anlatım

Merhaba arkadaşlar, Daha önce sizlere Simplemachines 1.X kurulumu anlatmıştım. Mail üzerinden çok fazla istek gelmesiyle acele bir şekilde birşeyler hazırlamaya çalıştım.Birde programın özelliklerini fazla bilmediğimden acemice oldu.Diğer uygulamalarıda özellikle 2.X kurulumu sizlere analtırken hem sesli hemde görüntü kaletisi yüksek olacak şekilde ayarlayacağıma dair sizlere söz veriyorum ????

 

Sözü kısa keserek sizleri videoya bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz.

 

Videoyu izlerken TAM EKRAN yaparak izlemeniz tavsiye edilir

Video HD kalitesi ile çekilmiştir

 

SMF 1.X KURULUMU VİDEOLU ANLATIM

Facebook hayran sayfasında izlemek için BURAYA tıklayın.

 

Facebook’dan izlemeniz için üyelik bilgileriniz ile GİRİŞ YAPMIŞ olmanız gerekmektedir!Aksi taktirde video Bu içeriğe şu anda erişilemiyor hatası verecektir! Bunun amacı HTTPS (güvenki bağlantı) olmasından kaynaklanır. Ben üyelerimin veya ziyaretçilerimin zarar görmeden birşeyler öğrenmesini istiyorum ve bunuda başarıcam

 

Görüntünün net göstermesini istiyorsanız, Facebook hayran sayfasında izlemeniz tavsiye edilir. Ve tam Ekran yaptıktan sonra lütfen HD yazısına tıklamayı unutmayın!

İlginizi çekebilir;  SMF Neden Bedava?

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: