Kişisel

Sevebilirim hayat seni! Ama …

Yeni bir aşk istiyorum Hayat! Bu sefer doğru zaman..Sadece bana doğru kişiyi ve doğru yeri bulmayı anlat! Sevebiliyim doyasıca,çıkmasın hiç bir sorun! Ben kurarım hayalleri..Yazarım satırlar dolusu aşk mesajlarını! Yalvarırım Hayat..Bir tek doğru kişi ve Doğru Yer! Erkeklerin değimiyle vermesin 2 birada..Dudaklarımdan öptüğünde sadece kabaran kalbim olsun..Ellerini tuttuğumda kalbim çarpsın amansızca.. Gözlerine baktığımda kaybolup gidiyim uzaklara..

Yeni bir aşk istiyorum Hayat! Bu sefer doğru zaman..Sadece bana doğru kişiyi ve doğru yeri bulmayı anlat!

Sevebiliyim doyasıca,çıkmasın hiç bir sorun! Ben kurarım hayalleri..Yazarım satırlar dolusu aşk mesajlarını! Yalvarırım Hayat..Bir tek doğru kişi ve Doğru Yer!

Erkeklerin değimiyle vermesin 2 birada..Dudaklarımdan öptüğünde sadece kabaran kalbim olsun..Ellerini tuttuğumda kalbim çarpsın amansızca..

 

Gözlerine baktığımda kaybolup gidiyim uzaklara..Ve o uzaklarda hayallerimi anlatabiliyim ona!..Sadece ama sadece o olsun yanımda..

 

Bir dost olsun bana..Tavlada yendiğinde tavlayı koltuğumun altına koysun..Yada batak masasında onunla beraber batabiliyim.

 

Hesapı beraber ödemek olsun en kötü günümüz..Söyleyebilelim oyun bittiğinde “Kumarda kaybedenler aşkta kazandılar” diye..

 

Sevebilirim hayat seni! Ama ...

 

Aşk filmlerine beraber gidip ağlayabilelim filmin en dramatik yerlerinde..Hatta o sırada pop cornları yerken ağızlarımızı karıştırabilelim..Çocuk gibi başkasından yiyebiliyim pop cornları..

Yada ben araba sürerken “Hadi aşkım içmeye gidelim” demeli..İçmese bile bir birada 50 promili bana geçirttirmeli..

 

Issız orman köşelerinde sadece sohbet edip hayata beraber küfür edip sarılıp oturmalıyız belkide..Yada polis “Ne geziyorsunuz” burada dediğinde “Ders çalışıyorduk kafa dinlemeye geldik” yalanını beraber inandırmalıyız..

 

Dışarıda olduğum zamanlar da Kurtlar Vadisine “Ayy ne kadar kıroo” demek yerine “Aşkımm polat vuruldu” diye mesaj atmalı belkide..Yada öyle bir geçer zamankiyi izlemediğim de bana telefondan o diziyi mesajla izletmeli..Yada “Keşke bizim de osman gibi çocuğumuz olsa” hayalindeki mutluluğa beraber ortak olmalıyız!

İlginizi çekebilir;  72 Yıl Önce Bugün

 

Gece yanımda uyuduğunda tek kişilik yatakta iki kişinin yaptığı tüm yatak kavgalarını yapmalıyız belkide..Cinsellikten tamamen uzakta ve sarılarak uyuyan bir aşk masalı olmalı belkide..

Sokakta yürürken yanına gidip “Naber kanka lan” diyebilmeliyim belkide..Hatta kızmalı bazen “Kankanmıyım lan ben senin” diye..Harbi olmalı belkide..

 

Bazen çok basit şeylere küsmeli..Ve sebepsiz yere özür dilemeliyim..

Bazen durduk yere güldüğünde eşlik edebilmeliyim ona..

 

Bazense sinirlerini bozup ağladığında omzumun bir boka yaradığını  hissedebilmeliyim..

Ve o zaman diyebilirim işte..”Hayat Seni Çok Seviyorum” diye..!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: