Neler Yaparım?

Sana nasıl yardımcı olabilirim?
Senin için neler yaparım?

Emre Allison - Neler Yaparım sayfası
Sana nasıl yardımcı olabilirim? Senin için neler yaparım?

Merhaba ben Emre. Küçük veya orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada etki yaratmasına yardımcı oluyorum.

Temel olarak web tabanlı uygulamalar ve dijital pazarlama konusunda projeler yürütüyorum. Alanya’da ikamet ediyorum ve aynı zamanda Allison Dijital ‘in sahibiyim.

Yürütmüş olduğum bu projeler arasında kurumsal web siteleri, portallar, e-ticaret siteleri, SEO ( Search Engine Optimization ), web tabanlı ticari yazılımlar ve kurumsal kimlik çalışmaları bulunmaktadır.


Bu güne kadar yaptığım (izin alınarak) çalışmaları aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

Kendini Geliştir - Forumları

KendiniGelistir.com Forumları

Kendini Geliştir platformu değerli ziyaretçimiz, 2004 yılından bu yana Türkiye’nin en çok okunan, 200 binin üzerinde takipçi ve abonesi bulunan kişisel gelişim sitesinden merhaba! Doğru adrestesiniz. Sizler de sitemize yazdığımız her yazıdan önce haberdar olmak isteyen binlerce takipçimizden biri olmak istemez misiniz?

Kendini Geliştir Özgür ŞAHİN tarafından hayata geçirilmiştir. Kendini Geliştir Forumları tarafımca SMF‘den (Simple Machines Forum) xenForo yazılımına geçiş yapmış kaldığı yerden devam etmektedir.


ETS Epoksi Endüstriyel zemin kaplama

ETS Epoksi – İzmir

Firmamızın uzmanlık alanı endüstriyel zemin kaplama uygulamalarıdır.

1995 Yılından bu yana inşaat mühendisliği alanındaki deneyimlerimizin sonucunda kurulmuş olan ETS Epoksi, İzmir merkezli olup daha çok İzmir ve Ege Bölgesi ağırlıklı çalışmalarını Sika Yapı Kimyasalları ve Dekapol ürünlerinin uygulayıcı bayi olarak sürdürmektedir.

Endüstriyel zemin betonları konusundaki deneyimlerimiz de zemin kaplama uygulamalarında bizim için önemli bir artıdır.


xFDestek.com - xenForo Türkçe Destek Forumu

xFDestek.com – xenForo Türkçe Destek Forumu

2017 yılında hayata geçirdiğim xenForo alt yapısını kullanarak xenForo yazılım desteğini sunduğum forum sayfası. Forum sayfasında yaklaşık 2.000’den fazla kayıtlı kullanıcı ve bir milyon içeriğe sahip.

xenForo resmi dilden Türkçeleştirdiğim geliştirmeye devam ettiğim alt yapısı ile yayın hayatına devam etmekte.

Siteye gitmek için; xFDestek.com


Alışveriş Formu xenForo yazılım geçiş

Alışveriş Forumu

Aliexpress gibi Çin alışveriş sitelerindeki ürünleri inceleyen ve en uygun en ucuz fiyatları çıkartan Türkiye’nin en büyük alışveriş forumu.

Bu sitede sadece myBB yazılımından xenForo yazılımına geçiş sağlanmıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: