Kişisel

Natro.com ® Hakkında

Uzun zamandır müşterisi olduğumu sizlere zaten söylemiştim. Sizlere Natro Hosting hakkında ufak tefek bilgiler vereyim dedim ???? 2000, 2001 yıllarında Natro Hosting ile bir okul sitesi hazırlarken tanıştım.

Uzun zamandır müşterisi olduğumu sizlere zaten söylemiştim. Sizlere Natro Hosting hakkında ufak tefek bilgiler vereyim dedim ???? 2000, 2001 yıllarında Natro Hosting ile bir okul sitesi hazırlarken tanıştım. Turgutlu Lisesi okul sitesini natro‘nun sunucusunda yapmayı öğrendim ????  Natro Hosting müşteri hizmetleri servisi, veri merkezi ve operasyonel danışmanlık hizmetleri, satış ve pazarlama desteği Çizgi Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd.Şti. tarafından verilmektedir.Size kendi sitesi üzerinden alıntı yaparak hakkında kısmını kısaca yazayım ????

Natro Hakkında

1999 yılında kurulan Natro Communication Ltd., 2003 yılından itibaren “anında kurulum”, “online türkçe kontrol paneli”, “uluslararası alan adı kaydı” gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attık. Şimdiyse Türkiye’nin ilk cloud hosting platformunu işletmenin gururunu yaşıyoruz.

Bügün Natro Communication Ltd., natro.com markası altında Türkiye’nin en büyük web hosting firmasıdır.Istanbul Esentepe Merkezli ofis ve veri merkezimizde otuzdan fazla çalışanımız, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle yetmiş bin den fazla müşterimize hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz.

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir.

Ayrıca servis altyapımızda kullandığımız yazılımların birçoğunu firma bünyesinde geliştirmekteyiz. Buda Natro Communication Ltd. ülkemizdeki diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özelliktir.

Verdiğimiz tüm hizmetler için ayrı ayrı servis seviye garantileri(SLA) sunmaktayız. Sözleşmelerimizi aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz. Ayrıca alan adı servisleri kapsamındaki ürünler hariç tüm ürünlerimizde 15 gün koşulsuz geri iade garantisi vermekteyiz.

 

İlginizi çekebilir;  Doğal olmayan kaynaklar geliştirmek

Neler Okuyacağım? ↓

Çizgi Telekom Vizyonu;

 

Uluslararası web hosting sektöründe öncelikle ülkemizde ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

 

Çizgi Telekom Misyonu;

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyatlarla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir. Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası servislerimizle müşterilerimize güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

 

Çizgi Telekom Kalite Politikası;

Kalite politikamız, hiç son bulmayacak mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir. Kalite politikamızın temeli, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır.

Bu çerçevede; Müşterilerimizin taleplerinden başlayarak hizmetin sunulamasına kadar olan süreçlerin dökümantasyonu oluşturulmuş, tüm aşamalar kayıt altında takip edilecek şekilde yapılandırılmıştır. Amacımı; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümlerle karşılamak, verimliliği arttırmak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, uzun yıllar beraber çalışabileceğimiz müşteriler kazanabilmektir.

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

7 Yorum

  1. Benim sitem’de Natro sunucularınnda bulunmakta. Gerçekten çok iyi yardım ediyorlar.
    Çok fazla sorun çıkardığım halde yinede yardım etmeyi sürdürdüler. WordPress konusundaki yetenekleri sayesinde yapamadığım bazı şeyleri hızlıca hallediyorlar.
    Tek sorun WordPress’in normal mail fonksiyonu çalışmıyor. Onu da WPSMTP eklentisi ile çözüyoruz zaten …

  2. Son zamanda adını çok duymuştum.Çok başarılı bi firma.Sundukları hizmette çok çok iyi,kaliteli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: