Oyunlar

Modern Warfare 3′e Yeni Video

Infinity Ward, 8 Kasım’da piyasada olması beklenen Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çoklu oyunculu modlarında silah gelişimi ile ilgili yeni bir tanıtım videosu yayımladı.Infinity Ward tarafından hazırlanan ve 8 Kasım’da oyuncuyla buluşacak olan Call of Duty: Modern Warfare 3’ün yeni yayımlanan tanıtım videosu ile oyuna eklenen silah gelişim sistemine göz atma fırsatınız olacak

Infinity Ward, 8 Kasım’da piyasada olması beklenen Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çoklu oyunculu modlarında silah gelişimi ile ilgili yeni bir tanıtım videosu yayımladı.Infinity Ward tarafından hazırlanan ve 8 Kasım’da oyuncuyla buluşacak olan Call of Duty: Modern Warfare 3’ün yeni yayımlanan tanıtım videosu ile oyuna eklenen silah gelişim sistemine göz atma fırsatınız olacak.

 

Modern Warfare 3’e eklenen bu yeni sistem, eski oyunlarda yer alan “Perk” sisteminin silahlar için uygulanmış hali denebilir. Artık her oyuncu kendi isteğine göre silahlara belli yetenekleri ekleyebiliyor. Örneğin silahınız için “Kick” yeteneğini kullanırsanız, silahınız artık daha az sekecek.

 

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu yeni tanıtım videosu ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

 

 

Call of Duty: Modern Warfare 3’ü satın almayı düşünüuor musunuz?

İlginizi çekebilir;  Dead Rising 3 – Oynuyorum

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: