Yazılım

Messenger Plus! Live 4.90.392 Türkçe!

Bir arkadaşımın Messenger üzerinden isteği üzerine ekeleme gereksimi duydum. Umarım yararım dokunur. Messenger plus çoğu kişinin bildiği Messenger kişiselleştirmede bir numaralı yazılım. Türkçe indirmek için konunun devamı…

Bir arkadaşımın Messenger üzerinden isteği üzerine ekeleme gereksimi duydum. Umarım yararım dokunur. Messenger plus çoğu kişinin bildiği Messenger kişiselleştirmede bir numaralı yazılım. Türkçe indirmek için konunun devamına bakın.

 

Kullanılabilir Diller: 

 

English, Spanish, French, Arabic, Chinese Simplified, Chinese Traditional, Danish, Dutch, Estonian, Finnish, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Portuguese, Swedish, Thai, Türkçe.

 

Uyumluluk:

Messenger Plus! Live’ı kullanmak için gereken tek şey Windows XP ya da üstünü gerektiren Windows Live Messenger (MSN Messenger’ın son sürümü)’dır. Messenger Plus! Live Windows Live Messenger 8.0 ila 14.0 (2009) sürümleri ile uyumludur ve Windows XP ve Windows Vista’nın 32bit ve 64bit sürümlerinin üzerine yüklenebilir.

 

İndirmek için : BURAYA tıklayın

İlginizi çekebilir;  Yandex Disk Depolaması Yayına Girdi!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

6 Yorum

  1. EMRE,
    Ama Opera 11 dünyanın en hızlı tarayıcısı olarak yayınlandı. Unutmamak gerek  winked

  2. Evan, opera zaten dünya çatında en güvenli tarayıcı. Ona bir sözümüz yok, hız + güvenlik konusundan bahsedersek Chrome bence en ideali :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: