Sponsor

Manisa Hosting Yeni Yüzü!

Uzun zamandır okullar nedeni ile Manisa Hosting (sunucumuz) kendisini geliştiremiyordu ???? Sanırım artık Cenk kendisini  geliştirmeye başladı… Yeni ara yüzüyle 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyor… Uzun zamandır okullar nedeni ile Manisa Hosting (sunucumuz) kendisini geliştiremiyordu ???? Sanırım artık Cenk kendisini  geliştirmeye başladı…

Eski sistemine göre bayağı bir ilerleyen Manisa Hosting artık Messenger üzerinden değil kendi sitesi üzerinden de canlı destek veriyor. Hosting paketlerinide ucuzlamış ???? Ne yapıyor bu anlamadım. Zaten ucuzdu iyice ucuzlamış 

YILLIK 10 TL Linux Sunucu mu olur ? diyorsanız Cenk bunu yapmış ???? Sizlere 3 ayrı paket tavsiyesi.

ManisaHosting’de size uygun bir çözüm mutlaka vardır.

Üstelik yüksek performans ve güvenlik garantisiyle…

  • Yüksek Performans
  • %99.9 uptime garantisi
  • Günlük/Haftalık/Aylık yedekleme
  • 1 Hafta para iade garantisi

Fazla uzatmadan sitemizi ziyaret etmenizi bekliyorum ???? Bu bir REKLAM değildir. Fiyatlar önünüzde. herşey ortada ‘sunucu nasıl’ diye soracak olursanız Yarim.GEN.TR oradan nasıl gözüküyor?

Siteye giriş : Manisa Hosting.NET tıklayın
İletişim       : msn[at]manisahosting.net veya http://manisahosting.net adresinden Canlı destek talebinde buluna bilirsiniz.

Biz rakiplerimizi değil ‘sizi’ önemsiyoruz! 

İlginizi çekebilir;  Zamanım Çok Hiç Geçmiyor Diyenlere Oyunsoft Sitesi

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: