Genel

Lezbiyenler İsrail'i Karıştırdı!

Benimle Dans Eder misin programının bir benzeri olan Strictly Come Dancing lezbiyen olduğu bilinen yarışmacılardan birinin yine bir kadın partnerle yarışması yüzünden tartışma yarattı.!

 

Lezbiyen yarışmacı İsrail’i karıştırdı!

Eşcinsel olduğunu gizlemeyen spor muhabiri Gili Shem Tov yarışmada kendisi için daha doğal olacağını söyleyerek bir kadın dansçıyla partner olmak istedi ve profesyonel bir  dansçı olan Dorit Milman’la eşleşti.

 

Birlikte olduğu kadınla beraber çocuğunu büyüttüğünü söyleyen 34 yaşındaki Shem Tov, “Eğer bunu yaparak birkaç kişiyi bile daha açık fikirli ve hoşgörülü yapabildiysem, amacıma ulaştım.” dedi.

Geçen geceki yayında ilk kez birlikte performans sergileyen çift bir örnek kısa ve dar elbiseler, file çoraplar ve uzun küpelerle dans etti.

 

Heteroseksüel olan partner Milman, Shem Tov ile beraber yarışmaktan oldukça memnun olduğunu söylerek İsrail’de birçok radikal var. TV’nin en çok izlendiği saatlerde yayınlanan bu yarışmada herkesin herkesi sevebileceğini gösteriyoruz. İnsanların kendi yaşam biçimi olmasa bile diğerlerininkine saygı duyması gerekir.” dedi.

 

Yapımcı şirket bu yarışmalardan birinde ilk kez aynı cinsiyetten iki partnerin birlikte yarıştığını söyledi. Yarışmada ünlüler profesyonel bir dansçıyla eşleşip jüri ve seyirci tarafından oylanıyorlar. Program 75’i aşkın ülkede yayınlanıyor.

İlginizi çekebilir;  Facebook'a Yeni Tasarım Mı Geliyor?

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: