Emre Allison - Kişisel blog - Kullanım Koşulları
Emre Allison – Kişisel blog – Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kişisel blog sitem olan www.emreallison.com sitesine giriş yaptığınızda ve kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda belirtilecek olan blog kullanım koşullarını ve bu koşulların ihlali durumunda oluşabilecek tüm hukuki ve maddi/manevi durumlardan sorumlusunuzdur.

Genel Kapsam

www.emreallison.com ve alt alan adları Emre Allison ‘a aittir. Bu sitede yayınlanan tüm içerikler Emre Allison tarafından oluşturulmaktadır. ( Sponsor tanıtım yazıları hariç ).

www.emreallison.com Kişisel Blog sitemde yer alan tüm yazılar ve içerikler bizzat tarafımca hazırlanmaktadır ve bu içerikler Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup, koruma altındadır. Lisans koşullarında belirtilen şartlar sağlandığı takdirde site içeriklerini kullanabilirsiniz. Aksi durumda 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza ya da kurumunuza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

İçerik

www.emreallison.com Kişisel Blog sayfamda yer alan içeriklerin hiçbirini kopyalamaz, alıntı yapamaz ve izinsiz web sitenizde veya forumlarda paylaşımda bulunamazsınız. Aksi durumda genel kapsam başlığında bahsedilen yasal haklar kullanılacaktır.

İndirilebilir Dosyalar ve Dış Bağlantılar

İndirilebilir Dosyalar

www.emreallison.com Kişisel Blog sayfamda paylaştığım içeriklerim genel olarak internet sektörüne yönelik olduğu için bazı 3.part programların kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu programların doğrusunu edinmeleri için kullanıcılarıma indirme bağlantıları veriyorum.

Bu bağlamda;

  1. İndirdiğiniz programdan oluşabilecek tüm teknik veya fiziki sorunlardan kendiniz sorumlusunuz.
  2. İndirdiğiniz dosyanın çalışıp, çalışmaması durumunda bana bildirim yapmanız durumunda sorun tarafımca giderilecektir ancak bu düzeltme süresince yaşayacağınız sorunlardan Emre Allison sorumlu değildir.

Dış Bağlantılar

www.emreallison.com Kişisel Blog sayfamda paylaştığım bazı içeriklerim de dış bağlantılar vermekteyim. Bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve o sitenin dış bağlantılarından Emre Allison sorumlu değildir.

Bağlantı verilen sayfalar daha sonradan değişmiş olabilir ve bu değişimden dolayı oluşabilecek sorunlardan Emre Allison sorumlu değildir.

Bunlara ilaveten; Ücretli olarak sitemden başka siteler backlink adını verdiğimiz sponsorlu bağlantılar vermekteyim ve bu bağlantıların ait olduğu sitelerin içeriklerinden ve kapsamlarından Emre Allison sorumlu değildir.

Yorumlar

www.emreallison.com Kişisel Blog sayfam yazılan yorumlar bizzat benim tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. Yorum yazdığınızda aşağıda ki koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Yazılan yorum veya yorumlardan dolayı oluşabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluklardan yorumu yazan kullanıcı sorumludur.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu sayfayı okuduktan sonra siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm yasal sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşulları sayfası gerekli oldukça tarafımca güncellenebilir bu yüzden her siteyi ziyaretinizde bu sayfayı kontrol etmeniz önemle rica olunur.

İletişim

Her türlü görüş, soru ve sorunlarınıza benimle iletişim sayfamda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Reklam & Sponsorluk

Reklam veya sponsorluk için iletişim kurmak istiyorsanız eğer Reklam ve Sponsorluk sayfamda ki bağlantılardan benimle irtibat kurabilirsiniz.

Başa dön tuşu
error: