Kişisel

Kulağıma süzgeç taktım!

senin yalanlarına inandırma mücadeleni alkışlıyorum!!! Şimdi kulağımda süzgeçim dinliyorum seni…

Kulağımda süzgeçim dinliyorum seni! kanmıyorum lan artık yalanlarına kanmıyorum kanmayacağım da. Taktım kulağıma süzgeçimi kanmıyorum yalanlarına. yalanlarını ayırıyor girmeden içeri. aslında tıkamakta vardı kulağımı yalan sözlerine ama ne kadar ileri gide biliceğini merak etim beni inandırmak için verdin mucadele alkışı hakkediyor.  

 

Zamanında sen kendini hiç yormadan ben inanıyordum yalanlarına ve sen beni kandırmanın verdi zevkle köşende gülüyordun ban! farkında olmadan araladın perdeyi ve gösterdin tüm çıplaklığıyla gerçekleri ve ben alkışlıyorum bu büyük başarını.

 

Gerçi pek başarıda sayılmazya sen söledin beninandım inanamka istiyordum çünkü doğrulara tıkamıştım kulaklarımı nasılda bir inanma isteyim vardı oysaki sana! ben yakıştıramıyordum yalan olmayı sana. ama yalandın işte deyiştiremedim bu gerçeyi! bir zamaan sonra benim inanmamın verdi cesaretten olsa gerek saçma sapan yalanlarınada inanmamı bekledin. ya kendini çok zeki! sanıyordun! yada beni çok salak! kusura bakma ama ne sen çok zekisin! nede ben çok salak! sadece ben sanan inanmak istioyrdum ve inanıyordum! ve sen birgün perdeyi araladın farkında olmadan.  

 

Ve;

 

Ben gördüm tüm çıplaklığıla tüm gerçekleri senin gözünden! şimdi sadece seni seyrediyorum kulağımda süzğeçim inanmadan yalanlarına mücadeleni alkışlıyorum! oysa ben dorularıma inandıramazken kimseyi bekleyemezken inanmalarını veremezken mücadelesini inanmalarının senin yalanlarına inandırma mücadeleni alkışlıyorummmmmm!!! şimdi kulağımda süzgeçim dinliyorum seniiii…

İlginizi çekebilir;  Esra Erol şaştı kaldı! Kızım okulun camından düştü!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: