İzledim

Jurassic World’den İlk Fragman Geldi!

Küçükken Steven Spielberg’ün efsanesi Jurassic Park’ı seyrederek aklınızı kaybedenlerden misiniz? Peki ya sonraki devam filmlerinde, ama özellikle üçüncü filmde çocukluğunuzun masumiyeti yok olmuşçasına evde hüzünlenenlerden misiniz? O zaman hem temkinli, hem de biraz heyecanlı olma zamanı.
Jurassic World’ün ilk fragmanı yayınlandı çünkü. En son Guardians of the Galaxy’de performansını seyrettiğimiz Chris Pratt ve Spider-Man 3’ün Gwen’i Bryce Dallas Howard’ın başrollerinde olduğu filmin bu fragmanı temayı da daha sıkı anlatıyor bize. Bu sefer tümüyle hazır ve misafirleri ağırlayan bir parktayız. Dinozorların buradaki yaşamı süregelirken bir taraftan da bilimsel deneyler ve dinozorlar arası melez canlılar üretme peşindeler. eh, bu fikrin ne kadar sağlıklı olduğunu tahmin etmişsinizdir. Çünkü küstah ve çokbilmiş bilim insanları Hollywood’un en sevdiği klişelerdendir. Bir de Chris Pratt’i ciddiye almak, fragmanda bile zor aslında. Dinozorlar geri döndü! İyi de oldu.

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: