Yazılım

Internet Explorer 9 tozu dumana kattı!

Aslında fazla söze gerek yok :) Windows 7 kullanıcıları yaşadı! Firefox ,Opera, Safari gibi diğer tarayıcılara taş çıkartacak. Internet Explorer 9’un Win 7’yi örnek alan özellikleri ve ilk test sonuçları: Hepsi burada… Bunu geçmemekte fayda var Google Chrome sevdam hiç bir zaman bitmez :)

Microsoft, Google’ın Internet Explorer’ı hızlandırmak için Chrome Frame’i çıkartmasına oldukça bozulmuş olmalı ki, Internet Explorer’a yöneltilen eleştirilere yanıt verdi ve Internet Explorer 9‘da hıza, standartlara uyumluluğa inanılmaz bir önem verdi.

Microsoft Windows ve Windows Live bölümünün başında olan Steven Sinofsky, şirketin Profesyonel Geliştirici Konferansı‘nda Internet Explorer 9’u sergiledi.

Sinofosky, IE 9’un geliştirilmesinde sadece üç hafta içerisinde beklenenden daha fazla yol alındığını açıkladı. IE 9 da testlerde Sunspider ölçümlerinde javascript render işleminde Firefox 3.56, Chrome 4.0 ve WebKit’in hız avantajını dağıttı. Acid3 render testinde çok daha yüksek uyumluluk kaydedildi. Internet Explorer 9, IE 8’i oldukça geride bıraktı. Tabloyu haberin devamında görebilirsiniz.

Yükleme Dilleri için (İNDİRMEK İÇİN) : BURAYA
Test Etmek için : BURAYA
İlginizi çekebilir;  Photoshop CS6 Geliyor! İşte Yenilikler Özellikler

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: