Yazılım

İnternet Explorer 9 Çıktı İndirebilirsiniz

Uzunca bir çalışma süresi, betalarında elde edilen güzel sonuçlar ve sonunda İnternet Explorer 9 Final sürümü yayınlandı. 1 yıllık bir süre zarfında gelişen, tamamen eski ielerden farklılaşmaya, tekrar efsane geri döndü dedirtecek şekilde dönüş yapan bir tarayıcı. Firefox ve chrome hatta operayla yarışamayan sadece microsoftun windows işletim sistemiyle gelmesinden dolayı elindeki gücü kullanan ve bir

Uzunca bir çalışma süresi, betalarında elde edilen güzel sonuçlar ve sonunda İnternet Explorer 9 Final sürümü yayınlandı. 1 yıllık bir süre zarfında gelişen, tamamen eski ielerden farklılaşmaya, tekrar efsane geri döndü dedirtecek şekilde dönüş yapan bir tarayıcı. Firefox ve chrome hatta operayla yarışamayan sadece microsoftun windows işletim sistemiyle gelmesinden dolayı elindeki gücü kullanan ve bir çok kişiyi buna mahkum bırakan ie 9′a artık çoğu kişi isteyerek seçmeye başladı.

Çünkü elde edilen verilerde beta sürümlerinin bile bu denli indirilmesi, beta sürümünün beklenenden çok iyi performansı ve ie 9′daki değişimler kullanıcıları hem meraklandırdı hem de heveslendirdi.

 

İnternet Explorer 9 Çıktı İndirebilirsiniz

 

Halen kullanmakta olduğunuz tarayıcıdan diğerine geçmek size zor gelsede ilk baştaki zorluklar göreceğiniz performans ve kaliteyle unutturabilir. IE 9 ‘daki ilk konuşulacak şey tabiki eski sürümlere göre performansı. Çünkü tarayıcıların en sıkıntılı olan sorunları performansı her düzeye yayabilmektir. Bu tarayıcının sadece vista ve windows 7′de çalışması güçlü sayılabilecek bilgisayarlada kullanılıyor izlenimi nedeniyle performansıda en iyi şekilde kullanmayı hedeflemiş.

Onun haricinde windows7 ‘deki kullanım kolaylığınıda yine buna entegre etmiş ve windows7  ile özdeşleştirmişler. Yani uyum sorununu minimum seviye çekmişler. Ve daha bir çok yenilik ie 9′da yapılmış.

Bunları yerinde incelemek istiyorsanız buradan indirebilir ve kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir;  Windows 10 2017 Güncellemesi ve Yenilikler!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

3 Yorum

  1. Göçebe, geç yazdım hemen hemen 1 aydır RC sürümü piyasada :) RC olduğu için pek önemsemedim.

  2. hoşuma gitti yükledim bende emre sayende bütün yeniliklerden haberim oluyo saol
    çok faydalı bir site olma yolunda gidiyorsun başarılar :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: