Dökümantasyon

Imageshack Domain Kayıt

Imageshack sitesini aranızda bilmeyen yoktur belki..Bilmeyenler varsa dünyanın en büyük resim upload sitelerinden birisi olan bu siteyi hepimiz kurbağalardan tanıyoruz zaten :) Daha önceden resimlere band limiti veren imageshack bu seferde kolay bir yolu seçmiş ve tüm resimler için o siteye özgü izin almak gerekiyor.. Yani imageshack üzerinden bir resim yüklediğiniz de eğer siteniz imageshack tarafından onaylanmamış bir site ise resimler sitenizde aşağıdaki şekilde gösteriyor.. Bu konudan öğrene bilirsiniz!

Imageshack sitesini aranızda bilmeyen yoktur belki..Bilmeyenler varsa dünyanın en büyük resim upload sitelerinden birisi olan bu siteyi hepimiz kurbağalardan tanıyoruz zaten :) Daha önceden resimlere band limiti veren imageshack bu seferde kolay bir yolu seçmiş ve tüm resimler için o siteye özgü izin almak gerekiyor..Yani imageshack üzerinden bir resim yüklediğiniz de eğer siteniz imageshack tarafından onaylanmamış bir site ise resimler sitenizde aşağıdaki şekilde gösteriyor..Bu konuda imageshack’in garip ve komik bir hatasını da göstermek istedim;

 

Imageshack Domain Kayıt

 

Sağ tarafta kendi sitesi için kullandığı resimde sorun veriyor :) Yani kendi sitesine de sanırsam izin vermemiş ki böyle bir sorunla karşılaşmış..

 

1302275126 blocked login

 

 

Bu kurbağadan oldum olası nefret etmişimdir ama napalım :)

Neyse sorun yaşıyan arkadaşlara çözüm yolumuz ise;

 

Bu adresten mail adreslerini,ismini ve imageshack resimlerini kullandığınız site adreslerini imageshack.us’a bildirmeniz gerekmektedir..

 

Zaten resmin üzerindeki bit.ly adresine dikkat ettiyseniz eğer o adreste de yukarıdaki adrese girip sitemizi kaydetmemizi söylüyor..Sitenizde imageshack kullanmasanız bile şimdiden izin almanız sizin faydanıza olacaktır :)

 

Kısa bir süre sonra imageshack üzerinde kullandığınız resimler sitenizde görünecektir..Saygılarımla..

İlginizi çekebilir;  Facebook Spam Engellemek İçin Mesajlarınız Taranıyor!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: