İletişim

İletişim

Merhabalar; Benimle her türlü konuda iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda yer alan iletişim kanallarına gönderdiğiniz mesajları en kısa zamanda yanıtlamaya çalışacağım. İlginiz ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

Benim yaşadığım ve paylaşmak istediklerim var. Burada yayınlamak istiyorum?

Memnuniyet duyarım. Bana sol tarafta bulunan “Yazarlık Başvurusu” bölümünden iletişim formumuzdan ilgili başlığı seçerek yayınlanmasını istediğin yazı, deneme ve çalışmalarınızı gönderebilirsin. Bu yazı ve çalışmalarınızı site içeriğine ve biçimine uygun bulursam isminizi ve mailinizi belirterek siteye ekleme yapabilirim ve bundan büyük zevk alırım.

Bunun yanında sitede reklam, istek, şikayet veya destek bildiriminlerinizi de mail adresimize yazarak dillendirebilirsiniz.

Yukarıda ki mail adreslerinden biri ile iletişime geçmeniz halinde size 3-7 iş günü içerisinde tarafımca geri dönüş sağlanacaktır.

Resmi Sosyal Medya Hesaplarım;

  • Emre Allison – Resmi Facebook Profilim

  • Emre Allison – Resmi Twitter Profilim

  • Emre Allison – Resmi Instagram Profilim

  • Emre Allison – Resmi LinkedIn Profilim

  • Emre Allison – Resmi Pinterest Profilim

  • Emre Allison – Resmi Youtube Profilim

  • Emre Allison – Resmi Tumblr Profilim

İletişim sebebiniz eğer www.emreallison.com kişisel blog sayfama reklam vermek veya sponsor olmak ise lütfen, Reklam & Sponsorluk sayfasından iletişime geçiniz.


Bu İletişim sayfası en son 18-11-2020 tarihinde güncellenmiştir.

www.emreallison.com Kişisel Blog sitesini düzenli olarak ziyaret ediyorsanız, Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Çerez Politikası ve Reklam ve Sponsorluk sayfalarını da düzenli olarak kontrol etmenizi öneririm.

İletişim sayfası ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: