KişiselMobil

General Mobile GM 20 Pro Sakın Almayın!

General Mobile GM 20 Pro Sakın Almayın! Başlığı dikkatini çekiyor değil mi? Sence neden almaman gerekiyor? Uzun süredir General Mobile cihazlarına gönüllü destek veren ve yaklaşık 800.000 aşkın kullanıcı takibi birisi olarak sana anlatacaklarım var! “Uzun uzun yazmış, ne gerek var okumaya!” diye sakın düşünme. Çünkü bu yazımda sana belki de iyilik yapmış olacağım.

Merhaba değerli www.emreallison.com takipçileri. General Mobile şirketine ait General Mobile GM 20 PRO cihazını satın aldım. Yaklaşık 2 ve/ya 3 aydır kullanıyorum.

Hatta size şöyle başlangıç tarihime gidersek;

Yukarıdaki video sana bir şey hatırlattı mı?

Aldığın telefonun kutusundan çıkan saçma sapan donanımlarını mı gördün? Sanırım bende senin gibi hüsrana uğrayan kişilerdenim. Yetmedi üzerine bir de General Mobile resmi sitesinden kulaklık ve USB Kablo siparişi verdim! ( Bu konuya da değeceğim )

General Mobile GM 20 PRO Kutu Açılımı;

General Mobile GM 20 Pro cihazının kutu açılımını aşağıdaki resimde göreceksiniz. Kutu açılımı resmi tamamen bana ait ve içerisinden çıkan ürünlere dikkatli bakmanızı istiyorum.

General Mobile GM 20 Pro
General Mobile GM 20 Pro Kutu Açılımı İçerisindekiler

Ne kadar tuhaf? Kulaklık mı o? ( Bana dışarıdan satın alınan 5/10 ₺ kulaklıkları anımsattı )Şarj kablosuna dikkat ettiniz mi? Yine dikkatli bakarsanız orta kısımda bulunan Sim kartını sökmek için verilen iğne sadece bir poşet içerisinde geliyor!

General Mobile Müşteri Hizmetlerini Aradım!

Cihazı yeni aldığımı kutu içeriğinde farklı donanımların olduğunu söyledim. Destek olarak eposta adresine mail göndermemi istediler. Resimleri bir bir çekerek epostalarına ilettim. Ertesi gün şirketten bir telefon geldi ve bir bayan bana “Donanımlar GM şirketine aittir. Uzun süredir orijinal olarak dağıtımı bu şekilde yapılmaktadır.” demesi üzerine öfkelenerek “ne kadar eski olabilir ki?” Daha üzerinden 3 ay geçmeden ShiftDelete üzerinden yayınlanan videoların bağlantılarını gönderdim.

General Mobile GM 20 Pro kutusundan çıkıyor – TÜRKİYE’DE İLK! (3Ay önce )

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi video yüklenimi 4 Eyl 2020 tarihinde gerçekleşmiş. Ne kadar eski bu?

Bu donanımları siteniz üzerinden satışınızı arttırmak için mi eklediniz? Neden satın aldığım ürünlerde orijinal ürünleriniz çıkmadı?

Olması gereken Ürünleri aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

GM 20 Pro’yu Keşfet! (generalmobile.com)

Olması gereken kulaklık: GM 20 Pro’yu Keşfet! (generalmobile.com)

Olması gereken micro usb kablo: GM 20 Pro’yu Keşfet! (generalmobile.com)

Bunlar yetmezmiş gibi bir de kalkıp sitelerinden bu ürünleri satın aldım. Bir bayan arkadaşın kontrol ederek (Güya cihaza uyum sağlıyor) cihaz uyumluluğunu kontrol edip “Cihazınıza uyumlu” demesi üzerine siparişimi onayladı. Elime gelen Micro USB kablo GM 20 PRO cihazı için kullanılmıyor! Buradan da bir darbe daha aldım.

Bunları yazdım çünkü alırken dikkatli olmanızı istiyorum. Şahsen artık şu saatten sonra bir daha kesinlikle General Mobile ürünlerini hiç bir şekilde tanıtım ve/ya destek bölümlerine erişmeyeceğim. Aradığınız desteği ne yazık ki Google’da bulmak zorunda kalacaksınız. Şahsen yerinizde olsam artık General Mobile cihazı da satın almam.

Cihaz içerisinde kullanılan General mobile yazılımlarına utanmadan reklam eklemişler. Açık kaynak yazılımı diye mi bunları yaşıyoruz?

Bu General Mobile şirketi hakkında yazacağım son yazım olacak. Bundan sonra General Mobile cihazlarını ücretsiz göndermek isteseniz dahil hiç bir ürününüzü kabul etmeyeceğimi altını çizerek söylemek istiyorum.

Ayrıca telefonun kamerası 108 piksel değil! Yazılım geliştirilerek 108 piksel desteğini alabiliyor!

General Mobile GM 20 Pro Şikayetlerini bu başlıktan da görebilirsiniz. Binlerce kişi bu konuda mağdur durumda!

General Mobile Gm 20 Pro şikayet – Google’da Ara

Daha Fazla Göster

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: