Yazılım

Firefox 4 Final sürümü yayında, indirin!

Firefox 4’ün final sürümü, henüz Firefox web sitesinde yayınlanmadı, ancak Mozilla’nın FTP sayfasında yayına girdi. İndirme bağlantılarını haberimizin ikinci sayfasında bulacaksınız. Yeni sürüm, daha temiz ve basit bir ara yüz, yenilikçi işlevler ve son Web teknolojilerini üzerinde barındırıyor. İşte Firefox 4’den göze çarpan bazı yenilikler.Firefox 4’ün görünümü, önceki sürümden oldukça farklı. Yeni ara yüz temiz, basit ve kısmen saydam olarak karşımıza çıkıyor. Menü çubuğunun yerini ise tartışmalara yol açan Firefox düğmesi alıyor. Tarayıcının birçok özelliği bu düğme altında bir araya getiriliyor.

Firefox 4’ün final sürümü, henüz Firefox web sitesinde yayınlanmadı, ancak Mozilla’nın FTP sayfasında yayına girdi. İndirme bağlantılarını haberimizin ikinci sayfasında bulacaksınız. Yeni sürüm, daha temiz ve basit bir ara yüz, yenilikçi işlevler ve son Web teknolojilerini üzerinde barındırıyor. İşte Firefox 4’den göze çarpan bazı yenilikler.

 

FireFox 4!

 

Firefox 4’ün görünümü, önceki sürümden oldukça farklı. Yeni ara yüz temiz, basit ve kısmen saydam olarak karşımıza çıkıyor. Menü çubuğunun yerini ise tartışmalara yol açan Firefox düğmesi alıyor. Tarayıcının birçok özelliği bu düğme altında bir araya getiriliyor. Bu görünümden hoşlanmayan kullanıcıların, geleneksel ara yüze geri dönmesi mümkün. Bunun yanıda Firefox 4’de gezinti oklarına ek olarak sadece ‘Giriş’, ‘Yer İmleri’ ve ‘Sekmeleri gruplara dönüştür’ düğmeleri yer alıyor.

Diğer önemli yenilik ise sekme çubuğunda yer alıyor. Yenilik sayesinde daha geniş bir alana sahip oluyorsunuz. Yeni sekme düzenlemesi bazı kullanıcılara başta alışılmadık gelebilir. Bu özelliği de istemediğiniz taktirde kapatmanız mümkün.

 

İndirmek için Tıklayın

 

Örnek bir Görünüm eklersek,

 

Firefox 4 Final sürümü yayında, indirin!

İlginizi çekebilir;  TeamViewer Kurulumu

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: