Genel

Facebooktan bir yenilik daha geldi!

Facebook’ta yıllardır etkinlik düzenleyip doğum günü daveti gönderiyoruz. Fakat bu tarz etkinlikleri takip etmek, kimi zaman etkinlik oluşturmaktan daha zor bir hale gelebiliyordu.
Bildiğimiz sağ çerçevede beliren etkinlikleri izlemek, çogunlukla baş belası olmuştur zira bir kere kaçırdığınız vakit artik bir sonraki ayın etkinliğiyle karsı karşıya kalmanız kaçınılmazdır. Facebook sonunda bu soruna bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. Bu organizasyon ve doğum gibi etkinliklerini, detaylı bir takvim üzerinde takip edebileceğinizi söylesek ne dersiniz?
Evet, gerçek bir takvimden bahsediyoruz. Facebook’un bu yeni “takvim görünümü” sayesinde artık hiçbir etkinliği kaçırmanız söz konusu değil. Bu özelliğin oldukça basit ve kullanışlı oluşundan bahsetmeye lüzüm bile yok.
Arkadaslarınızın düzenlediği organizsyonlar, o ayki takvimde kendi resimleriyle birlikte belirince, takip etmek de bir o kadar kolay ve eğlenceli hale gelecektir. Facebook’un bu taze özelliğiyle henüz karşılasmadıysanız sorun yapmanıza gerek yok zira önümüzdeki günlerde sosyal paylaşim devi bu uygulamaısnı tüm kullanıcılarına ulaştırmayı planlıyor.

-kaynak-
İlginizi çekebilir;  Facebook Spam Engellemek İçin Mesajlarınız Taranıyor!

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: