Genel

Facebook'a Yeni Tasarım Mı Geliyor?

Günlerdir Facebook sosyal ağ paylaşım sitesine birşeyler oluyor. Ağırlaşmalar, düzenlemeler, hayatar, bildirimlerin büyümesi yada düzenin eski hale geri gelmesi falan filan.. ‘Ulan’ dedim ‘ne oluyoruz? Facebook yine kafayı yedi’ :) Bir araştırma yaptım ve gözüme böyle garip bir tasarım ortaya çıktı. Doğru mu? Değil mi şimdilik pek bilgim yok. Yeni tasarımı gayet güzel görünüyor ayrıca yeni çıkacak olan Windows 8 (dokunmatik özelliği) ‘i ele alırsam bu çalışma tam teknoloji manyağı olacak gibi :)
 

Facebook Yeni Tasarım:

facebook degis 1
 
 
facebook degis 21
 
 
facebook degis 3
 
 
facebook degis 4
 
Harika olacak gibi görünüyor. Genelde koyu renkler tercih edilmiş. Facebook kullanıcılarını biraz daha kendisine bağlayacak gibime geliyor :)
 
Hayırlısı diyorum..

İlginizi çekebilir;  SMF Yeni Üye Giriş Paneli

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

8 Yorum

  1. ikinci resim bir harika :D Yeni yüzler görmek güzel gerçekten. x.facebook.com da olan temada güzel aslında onu facebook'a entegre etmeleri daha mantıklı :D

  2. 2009 yılındaki haline kıyasla şimdi hiç içime sinmiyor facebook hem tasarım hem güvenlik bakımından bu gidişle sadece siteye ait facebook hesabı kullanıcam.

  3. Facebook ile son zamanlarda haşır neşir olmaya başladım. Gördüğüm kadarı ile irili ufaklı değişiklikler sürekli oluyor.
    Yanılmıyorsam bir kaç gün önce twitter tasarımını değiştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: