Kişisel

Facebooka Veda Etme Zamanı Geldi!

Günümüzün en yayın golan Sosyal paylaşım sistesi Facebook artık kapatılacak. Okuduğum haberde çok strestli geçtiği söyleniyor :) Bu arada Farmville oynayan arkadaşlar çok üzüldüm :) Hesabınız 15 Marttan sonra Resimleriniz,Paylaşımlarınız,Notlarınız v.s gibi bilgilerinizi tamamen silecekler! Haberin devamını oku.. :)Mark Zuckerberg Facebook’un Mart ayında kapatılacağını duyurdu. Neden ise “site yönetimi çok stresli oldu”. “Facebook kontrolden çıktı,Zuckerberg ve “onun Palo Alto ofisinin dışında bir basın toplantısında yaptığı açıklamada, bu şirketin yönetimi stres hayatımı mahvetti demiş. Benim bütün bu deliliğe bir son vermem gerekiyor.

 

Zuckerberg “15 Mart’tan sonra kullanıcılar artık Facebook hesaplarına erişmeyecek” dedi. “15 Mart bütün web sitesi kapanıyor ve sonra,” Avrat Humarthi, Facebook ‘da Teknik İşler Başkan Yardımcısı. “Tekrar fotograf ve resimlerinizi görmek istiyorsanız, bilgisayarınıza geri kaydedin. Bu imajlarınıza erişmeniz bir daha mümkün olamayacaktır” dedi. ” Zuckerberg bu kararı vermekte zorlandığını söyledi. Facebook’un dışında arkadaşlığın hem daha gerçek hem de daha dürüst olacağını söyledi.Bunu işiten Facebook kullanıcılarının öfkelendiğide görüldü. Ve sorular sordu…

 

Facebook olmadan ne yapacağım?” Denise Bradshaw

(Indiana bir lise öğrencisi) dedi ki.“Hayatım onun etrafında dönüyor, ben en az 10 saatimi Facebook’ta geçiriyorum Şimdi bütün bu serbest zaman yapacağım?

Facebook kabusu bitti sevindim,” Jon Guttari

(Detroit tek bir ebeveyn) dedi ki.“Şimdi gencin yüzüne bir bilgisayar ekranı tüm gün yapıştırılmış olmayacak. Belki artık bizimle tekrar sohbet etmeye başlar.”

 

Şu ekonomistler dedi ki, değeri 7,9 milyar tahminen, dünyanın en zengin işletmelerin biri.Zuckerberg dedi ki. “Para umurumda değil, eski hayatımı istiyorum.

İlginizi çekebilir;  Alanyada Hortum Felaketi!

 

15 Mart’a kadar unutmayın. Bu tarihten sonra tüm fotoğraflar, notlar, linkler ve videolar kalıcı olarak silinecektir.

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

5 Yorum

  1. ya ben çok üzüldüm kapanmasın imza toplayalım :D şaka biyana kapan ması iyi ama insan düşünüyor kapanınca ne yapıcam diye :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: