İzledim

İzledim: Dünyalar Savaşı – War Of The World

Bugün çok güzel bir film ile sabahı buldum. İzlemenizi tavsiye ediyorum. Artık film eklemelerinde yanlarına TÜRKÇE DUBLAJ yazmayacağım. Zaten bir TÜRK evladı olduğuma göre yabancı filmleri sizlere izletecek halim yok heralde 🙂 Neyse gelelim filmin konusuna arkadaşlar film iki çocuğuyla beraber hafta sonunu geçirirken gökyüzü aniden kararır ve şimşekler eşliğinde çok şiddetli bir fırtına patlak verir. Gökyüzünde tuhaf şeyler olmaktadır. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra evinin yakınındaki kavşakta sıradışı bir olaya tanık olur.
 
Toprağın aniden yarılmasıyla yeryüzünün derinliklerinden üç bacaklı çok büyük bir savaş makinesi ortaya çıkar ve görünürdeki herşeyi yakıp yıkmaya başlar.Bu olay, uzaylıların dünyamıza saldırısının ilk hamlesidir. O andan itibaren herhangi bir gün gibi görünen günün akışı değişmiş ve bu sıradan insanlar hayatlarının en olağanüstü anlarını yaşamaya başlamıştır. Ray hemen harekete geçerek çocuklarını toparlar. Acımasız düşmanın gazabından kurtulmak için o bölgeden bir an önce kaçmaktan başka çareleri yoktur.
 
Uzaylı istilacıların elinden kurtulmaya çalışan binlerce insanla beraber çıktığı bu amansız yolculukta vahşi doğa koşullarıyla mücadele ederken tek isteği iki çocuğunun hayatını kurtarabilmektir. Ancak nereye kaçarlarsa kaçsınlar tam bir güvenlik yoktur. Sevdiklerini kurtarabilmesi için Rayin elindeki tek gücü iradesidir.
 
 
BÖLÜM – 1

 
 
BÖLÜM – 2

 
 
BÖLÜM – 3

 
 
BÖLÜM – 4

 
 
BÖLÜM – 5

 
 
BÖLÜM – 6 ve SON

Daha Fazla Göster

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: