Oyunlar

Crysis 2'yi deneme vakti geldi!

Uzun zamandır beklediğim an geldi :) sonunda internete sızan CrySIS 2’yi artık bende deneyeceğim :) bundan önceki oynadıklarım Crysis Warhead sürümünden sonra çıkan CrySIS 2 oyun yerini alan torrent versiyonu internete sızmış bile :) Sistem gereksimleri ve Ön izleme videosunu ekte veriyorum. İşallah beğenirsiniz. Oynamanızı şiddedle tavsiye ediyorum :)

 

PC kullanıcılarına müjde! Beklenen oyun Crysis 2’nin multiplayer PC demosu hazır. İndirin!
CrySIS 2
Herhalde son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri Crysis 2‘dir. Ve sonunda bu bekleyiş yavaş yavaş mutlu sona ulaşmaya doğru gidiyor. Kısa süre önce Xbox 360 için yayınlanan Crysis 2 Multiplayer demosu, en sonunda PC oyuncuları için de indirilmeye sunuldu.

2 farklı oyun modu sunan demo, keskin grafikleri ve kusursuz oynanışıyla beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ancak tam sürümde 6 oyun modu ve 12 harita bulunacağı düşünüldüğünde, heyecanımızın daha da artmasına şaşırmamak gerek.

Demoyu “her detayıyla” oynamak istiyorsanız, en azından 2 çekirdekli güçlü bir işlemciye ve 4 GB RAM’e sahip olmanızda yarar var. Ancak tüm bunlar, Crysis 2’yi daha düşük konfigürasyonlarda oynanamayacağı anlamına gelmiyor. Sadece grafiklerde ve hızda bazı sorunlar yaşayabileceğinizi söyleyelim…

Download: Crysis 2 Multiplayer Demo – PC (1.55 GB)

İlginizi çekebilir;  Modern Warfare 3'ün Sistem Gereksinimi

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: