Oyunlar

Crysis 2 satışa çıktı!

Crysis 2, oyuncuları bir uzaylı saldırısıyla harap olmuş 2023 yılının New York’una götürüyor. Oyuncular, Nanosuit 2.0 güçlerini kullanarak hızlı, güçlü ve ölümsüz olacaklar ve insan ırkını bu ölümcül istiladan kurtarmaya çalışacaklar. Crysis 2, Crytek’in son teknoloji ürünü, multi-platform oyun motoru CryENGINE 3 üzerine kurulmuş olan ilk oyun ve hem iki boyutlu, hem de stereoskobik üç boyutlu olarak yüksek tanımlı grafiklerle oynanabilecek.

Özellikle ülkemiz oyun kitlesi tarafından sabırsızlıkla beklenen Crysis 2, bugün itibariyle raflardaki yerini alıyor.

Electronic Arts ve Crysis serisinin ödüllü geliştiricisi Crytek, Crysis 2’nin Avrupa’da bugün satışa çıktığını duyurdu. Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulan Crysis 2, mağazalardaki yerini bugün alıyor.

 

 

Crysis serisini konsollarla buluşturmanın Crytek içinde büyük başarı olduğunun altını çizen Crytek CEO’su Cevat Yerli, “Bukaliteli FPS oyununu diğer platformlardaki oyuncularla da tanıştırmak ve stereoskobik üç boyut sayesinde oyunlara yeni bir boyut kazandırmak çok heyecan verici.” diye konuştu.

 

Crysis 2 satışa çıktı!

 

Crysis 2’de New York artarda yaşanan iklim felaketleri ve salgınlar yüzünden nüfusunun büyük kısmını inanılmaz bir hızla kaybetmiş durumda. Uzaylılar geri dönmüş, sokakları arşınlıyor ve şehri kaosa sürüklüyor. Askerlerin silahlar ve el bombaları ile sınırlı kalmadığı geleceğin savaş dünyasında geçen oyunda oyuncular, New York şehrini sanal bir oyun alanı olarak kullanacaklar ve silahın ta kendisi olacaklar. Crysis 2 senaryo modunun ödüllü bilimkurgu yazarı Richard Morgan (Altered Carbon) tarafından yazılan hikayesi, oyuncuları derin ve sarsıcı anlatımıyla etkileyecek.

 

Crysis 2 satışa çıktı!

 

Crysis 2, ayrıca Crytek’in uzman multiplayer stüdyosu Crytek UK tarafından geliştirilen, yüksek tempolu multiplayer modları da sunuyor. Crysis 2 multiplayer kısmı altı oyun modu ve New York’un tanınmış mekanlarını kullanan 12 harita içeriyor ve Nanosuit 2.0’ın bir eşi daha olmayan özellikleri etrafında şekilleniyor.

 

 

Crysis 2 Video:

İlginizi çekebilir;  BeNTeK v.s cLooseR [Metin2]

 

Crysis 2 Rapörtaj:

 

Kaynak : Level

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

  1. Oyunun bütün serilerini oynadım ve bitirdim yanlız oyun yapımcılarına seslenmek istiyorum duyarlarmı orası muamma oyunda çok az level var oyunu orta zorlukta 1.5 günde bitirdim daha çok level oyunu daha heycanlı hale getirecektir diye düşünüyorum 9.gb oyun yapıyorsun içinde 9 10 lv var lvl daha çok olması gerekir bu seride kaç bölüm var ama yinede sabırsızlıkla beklediğim bir oyun duyuru için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: