Kişisel

Bir Anne Kızının Ölümü hakında Nasıl Meçhul der?

Bugün ceptelefonuma gelen bir aramayla hayretler içinde kaldım. Sayın İhsan.t annemin imamnıkahlı eşi annemi görüp görmedimi sordu.hayır görmedim ne oldu ki demem üzerine atv kanalında yayınlanmakta olan izdivaç pırogramına çıktını çarpıcı açıklamalarda bulundunu söylediğinde şok oldum.annem demeye çekindim şahıs 3 kocasını aramaya çıktı yetmezmiş gibi oturmuş bir güzel kardeşimin ölümünde bahsetmiş. yarım yamalak yaptı açıklama kardeşimin kemiklerini sızlatını düşünüyorum.04/05/2003 yılında vefat eden kardeşim ölümü onun dediği kadar meçhul bir ölüm değildir.

Bugün ceptelefonuma gelen bir aramayla hayretler içinde kaldım.Sayın İhsan.t annemin imamnıkahlı eşi annemi görüp görmedimi sordu.hayır görmedim ne oldu ki demem üzerine atv kanalında yayınlanmakta olan izdivaç pırogramına çıktını çarpıcı açıklamalarda bulundunu söylediğinde şok oldum.annem demeye çekindim şahıs 3 kocasını aramaya çıktı yetmezmiş gibi oturmuş bir güzel kardeşimin ölümünde bahsetmiş. yarım yamalak yaptı açıklama kardeşimin kemiklerini sızlatını düşünüyorum. 04/05/2003 yılında vefat eden kardeşim ölümü onun dediği kadar meçhul bir ölüm değildir. 04/05/2003 günü kardeşim evden annemim telefonu alarak evden çıkar annemle sorunlarım oldu için

ben annanemin yanında kalıyordum ve annemde görüşmemiz konusunda biraz engel oluyordu aradığımda telefonları kapatıyordu bunun üzerine telefonu saklıca alıp okula giden kardeşim sabahın erken saatlerinde bana ödemeli çağrı atmaya başladı kahretsinki knt olmadığından aramalarına cevap veremiyordum…

 

birşeylerin ters gittin sezdim ve hemen knt yükleyip aradım numara meşkle düştü sonra tekrar aradığımda telefonu açan beyfendi kim olduğunu bilmedim bana kim olduğumu sordu ablası olduğunu söyledim ve okula gelmemi istedi izmir dışında olduğumu ve oraya gelmemin vakit alıcağını söyledimde ”haaa iyi ozaman kardeşin öldü” dedi! beynimden vurulmuşa döndüm.

 

Hemen izmire döndüm ve raştırdığımda öğretmeni derste telefonu farketmesi üzere telefona elkoymasıyla kardeşim panikleyip geri alabilmek için öğretmenle tartışması üzere öğretmen dersten çıkarır kardeşimi ve 2 derse de girmez bunun üzerine 2 ders öğretmen gelmedini görünce bir öğrencisini yolar kardeşimi çağırması için ve bahçeye çıkan öğrenci kardeşime seslenerek araması üzerine kardeşim 4 katta bulunan sıpor odasının penceresinden el salayarak ..Ben burdayım gelder ve cama oturp sıgara içer bunun üzerine yukaru çıkan arkadaşını merdivenlerde nöbetçi öğretmen görür ve ders sırasında orda ne aradını sorar durumu anlatması üzerine öğretmende onunla beraber çıkar öğretmenin birden kapıdan girmesi üzere panikleyen kardeşim sırt üstü düşer ve düştü yerde ölür.. bunu anlatmanın nekadar zor ve acı olduğunu tahmin bile edemessiniz ama annemin çıkıpta tv,de saçma birşekilde kardeşimin ölümünden bahsetmesi çok acı ve üzücü oldu bu konuya açıklik getirmek zorunlu oldu şimdi bakıyorumda sizce bu anne nekadar enne sizce?

İlginizi çekebilir;  Komik misin? Ukala mı?

 

 

Esra Erol şaştı kaldı! Kızım okulun camından düştü!


MEDYAFARESİ VİDEO Esra Erol’da Evlen Benimle’de bugün, kızının dördüncü kattan düştüğünü anlatan gelin adayı izleyenlerin kanını dondurdu.

ATV’nin beğeniyle izlenen izdivaç programı Esra Erol’da Evlen Benimle’de bugün başarılı sunucuyu şoke eden anlar yaşandı. 

 

Taliplerini aramak için gelen Fatma Hanım’ın 15 yaşındaki kızının okulun dördüncü katından düştüğünü fakat davacı olmadığını anlatması izleyicileri şaşırttı.

 

İŞTE O ANLAR-VİDEO

 

Esra Erol hukuk mücadelesi vermediği için Fatma Hanım’a kızarken dehşete düştüğü yüzünden okundu. 

 

ESRA EROL’DAN EVLİ DAMAT ADAYINA TEPKİ İŞTE O ANLAR-VİDEO 

 

GELİN ADAYI BAYILMA ANI-VİDEO

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir Yorum

  1. İnsanlar ne hale gelmiş ya. Yalanlar söyleyerek kendilerini acındıracak konuma sokuyorlar. Sonra ondan bundan destek bekliyorlar. Şayet bu kadını ‘anneni’ kınıyorum… Sayın Esra EROL hanımın yayınladığı programda canlı yayına bağlanıp bende olup bitenleri anlatabilirim. O kadının programdan atılması için desteğe hazırım! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: