İzledim

Alacakaranlık Efsanesi 4 Şafak Vakti

Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen’a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Neler Okuyacağım? ↓

Frangman

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık’ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma’da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

18 Kasım 2011 sinemalarda

Daha Fazla Göster

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

6 Yorum

    1. Evet Senem bende bu flimi bekliyorum. Çıkar çıkmaz siteye eklemeyi düşünüyorum. Birde sanırım örümcek adamın son flimi çıkmış 🙂

  1. çok iyi olur bu filmi koyman siteye sabırsızlıkla bekliyorum tüm serisini izledim benim tarzım bu işte :))bu tarz filimleri siteye koymanı bekliyorum 😉

    1. Sitemin film bölümünü hazırlıyorum. Dünyada ilk ve tek REKLAMSIZ ve tatlı sade görünümünü elde etmek için yoğun çaba sarf etmekteyim. En kısa sürede film bölümünü açacağım. İlgin için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
error: