Kişisel

Affet bizi! Özgecan ASLAN

Affet bizi! Özgecan ASLAN! Burada Allah yok yazılı kapıdan içeri girecek, ranzaların arkasında koğuşun en nemli en soğuk yerine ince bir battaniye atılacak soğuk ciğerine işlesin böbreği iflas etsin üşütsün ateşi tavan yapsın diye, yatacağı yer belli olunca ses geçirmeyen karanlık bir odaya götürülecek 10-15 gardiyan var işini çok iyi bilen, ölmeyecek şekilde dövecekler, diz çökecek dövecekler, yatacak dövecekler, soyacaklar dövecekler, ıslatacaklar dövecekler, merak etmeyin nesneler sokacaklar yapmak istediği şerefsizliği tadacak bin bir katını yaşayacak.

Affet Bizi! Özgecan ASLAN

Affet Bizi! Özgecan ASLAN

Allah diyecek yok diyecekler, peygamber diyecek izinde diyecekler, haşa inançsız değiller bu şerefsize zamanında aklın neredeydi dercesine yapacaklar her şeyi, “suuuu” diyecek yüzüne yaralı bölgelerine işeyecekler, “açım” diyecek vc ye kilitleyecekler açlığı yatışsın diye, yanlış anlama vc dediysem yerler fayanslı cicili bicili sprey kokulu mis pak değil, aklın almaz rezaleti çişini yapmaya gidemezsin 3 gün tutarsın donuna işersin o tuvalete  gitmezsin ama o orda 48 saat yatacak, ölmez korkma ölmez, koğuşa getirilecek özel yatağında istirahatine çekilecek, gözlerini küçülecek, dudağı mosmor olacak, mangal partisi ver kuş sütü ile donat masayı tövbe canı istemez iştah bitecek tat alma koku alma duyusu kalmayacak, ciğerleri bitecek önce, sonra böbreği iflas edecek.

zgecan aslan 11 02 2015

Öksüremez hale gelecek öhö öhö diyemeyecek ihii ihiii ihhh gibi bir şeyler derken bir sabah bir bakacaklar domuz leşi gibi şişmiş, işte o zaman o melek yüzlü #Özgecan ‘ın ruhu huzur bulacak, yani inşallah dilerim.

Mekanın cennet olsun güzel insan koruyamadık seni ve insanlığımızı koruyamadık iyi bir anne iyi bir baba olamadık birey olamadık birey yapamadık insan olarak her şeyi bulduk kendimizi bulamadık

İlginizi çekebilir;  Özlenen sevgili.. Yüreğim sana ait unutma!

6 Yıldır Dinmeyen Acı! Özgecan ASLAN

Seni Asla unutmadım, Unutmayacağım!

Özgecan ASLAN

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: