Kişisel

15 Gündür Ne Yapıyorum?

Uzun zamandır ‘birşeyler yazmıyorsun, karalamıyorsun emre hayırdır?’ diyen bir kaç arkadaşım oldu. Onlara sonsuz teşekkür ediyorum. Bu aralar artık birşey yazasım gelmiyor. WordPressden soğudum şahsen. Son gelen 3.3 sürümünde medya sorunu ile karşılaşınca 5 gün sorunu nasıl halledeceğim çırpınışında bulundum. WordPress Türkiye sayfası sağolsun çok iyi adamlar oldukları için cevapları hemen yanıtlıyorlar.

Şuan hala resim yükleme sorunu yaşıyorum. 3 – 5 siteye ilgili sorunumu yazdım fakat ne cevaplayan var nede iki laf söyleyen. Millet artık kendi işini yapacak diye uğraşıyor ???? Bende mi öyle yapsam? Yazdığınız sorunlarınızı cevaplamayıp ez geçsem? Yada siteyi reklamla doldurup rahat(ca) dolaşmanızı engellesem? Yada ne bileyim yazdığınız herhangi bir soruyu / sorunu sertçe kırıcı bir şekilde cevaplasam hoşunuza mı gidecek?

Bir aralar belki bir kaç arkadaşıma denk gelmiştir. Sitenin eski sürümünü yükledim v.s falan.bağzı arkadaşlarımda ‘birşey olmaz emre resimsiz olsun sen bilgilerini paylaş yeter’ diyerek bir kaç kez sakinleştirmeyi denediler ???? Onlarada çok teşekkür ediyorum. Şu sorunu bilen varsa ‘allah için’ biri yorumunda yazarak yardım etsin ???? yabancı siteler olsun türk siteleri olsun bu sorunla karşılaşan mutlaka birileri vardır. Varsa birileri yazsın şu yorum bölümüne minnettar kalırım.

WordPressden soğudum açıkçası. 15 gündür Özgür abinin sitesinede bakamıyorum artık.Bu sorunu halledeceğim ama bunu inat haline getirdim. Bakalım nasıl çözecem ???? Aslında şuan çok agresifim çok gerginim siteyi bir ara silme noktasına kadar yükseldi bu gerginlik ???? Ama sağolsun dedim ya 3 –  5de olsa değer veren arkadaşlarım varmış. Onlar sayesinde inatlaştım bu sorunu çözmeye.

Şimdilik biraz daha ortalıkta görünmeyeceğim. Bu sorunu halletmem lazım arkadaşlar. Hepinize teşekkür ediyorum. Beni seven / sevmeyen herkeze ????

Görüşmek dileğiyle..

İlginizi çekebilir;  WordPress 3.3 Resim Yükleme Sorunu [Çözüm]

Emre Allison

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım, donanım meraklısı ve sıkı bir web geliştiricisiyim. Tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına emreallison.com‘da devam ettiriyorum.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: